Bestuur

Voorzitter:

Janine DE VLEESHOUWER

jacis@telenet.be

Voorzitter ad interim / Artistieke leiding / Productieleiding 

Gerrit MUYLDERMANS

gerrit@peoene.be



Public relations

Chantal WOUTERS

chantal@peoene.be









Administratie / Secretariaat:

Hilde Vrijdag & Joke Vereecken

hilde@peoene.be

joke@peoene.be



Penningmeester en reservaties:

Liliane VERSCHUEREN

liliane@peoene.be

Technische leiding:

Kris Aerts

kris@peoene.be



Copyright © All Rights Reserved.